#

KURUMSAL

HGO Medikal San. Tic. A. Ş. TÜBİTAK – TEYDEB Teknogirişim Projesi kapsamında, Türkiye’nin AR-GE potansiyeline, teknoloji üretebilmesine katkı sağlamak ve sürdürülebilir kalkınmanın parçası olmak için yapılanmış olan Dokuz Eylül Üniversitesi Teknoloji Geliştirme A.Ş (DEPARK) bünyesinde Dokuz Eylül Üniversite Hastanesi yerleşkesi içerisinde Türkiye’de tek olan Sağlık Teknopark’ında, 2014 yılında kurulmuştur.

Kişiye özel tasarımlar üzerine faaliyet gösteren dinamik ve yenilikçi bir kurum olan HGO Medikal, mühendislik hizmetlerinin yanı sıra 3 boyutlu tarama (3D Scanning) ve 3 boyutlu baskı (3D Printing) teknolojisi ile tersine mühendislik, konvansiyonel tasarımlar üzerinde modifikasyon, 3 boyutlu prototip üretimi, medikal tasarımlar, hastaya özel implant – protez – ortez tasarımı, analiz, endüstriyel üretim desteği ve danışmanlık gibi çeşitli hizmetler vermektedir.

MİSYONUMUZ


HGO Medikal San. Tic. A. Ş. olarak günümüze ait en popüler konulardan biri olan mühendislik, tıp, diş hekimliği, mimarlık, güzel sanatlar gibi pek çok alanda kullanım potansiyeli olan kişiye özel uygulamaların, tasarımdan analizine ve üretimine kadar her aşaması üzerine çalışmakta ve bu alanda danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Ayrıca şirketin altyapısı ve çalışanlarının uzmanlık alanları açısından kişiye özel tıbbi cihaz, protez, implant ve ortez tasarımı üzerine Ar-Ge faaliyetlerinde bulunan bir misyona sahibiz.

Her gün daha da gelişen 3B üretim prosesinde, bu alandaki teknolojik gelişmelerin ve üretilen bilgilerin topluma yayılmasına katkıda bulunmak ve dinamik bir ekip çalışması ile müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hızlı ve rekabetçi hizmetler sunmak için buradayız.

VİZYONUMUZ


Üç boyutlu tasarım ve üretim proseslerinin her sürecinde dünya pazarındaki en yeni teknolojileri kullanarak, sürdürülebilir büyüme ve gelişme sağlamak ve hayatın her alanında kullanılmaya açık bu teknolojinin toplumumuza daha da yayılmasına katkıda bulunmak.

Bu alandaki birikimlerimizi her geçen gün arttırarak, mevcut hizmetlerimizin yanında kişiye özel medikal tasarımların üretiminde ülkemizin önde gelen merkezlerinden biri olmak şirketimizin en büyük hedefidir.


© HGO MEDİKAL 2016 - All rights reserved. Design & Software by Apex Tasarım